Par kompāniju

Storage optimization specialists

ACCURL ir slavens metāla lokšņu aprīkojuma ražotājs pasaules tirgū. Tas daudzus gadus ir vadošais zīmols starptautisko metāla lokšņu aprīkojuma jomā. Mūsu grupa velta sevi produktu izstrādei, ražošanai un pārdošanai.

Mūsu ražošanas bāze atrodas Bowangas industriālajā parkā, kas ir “Ķīnas malas formēšanas mašīnas pirmā pilsēta”. Tas atrodas tikai 30 km attālumā no mūsu rūpnīcas līdz Nanjing Lukou lidostai un ir slēgts līdz Ķīnas Jandzi upes deltas ekonomiskajai zonai. Mums pieder ērti pārvadājumi un muitošana. Un reģistrētais kapitāls ir 32 miljoni.

Accurl kopējā platība ir 56 600 kvadrātmetri. Darbnīcā mēs konfigurējam progresīvus vertikālos un horizontālos apstrādes centrus. Mums ir 16m lielāks grīdas urbšanas un frēzēšanas mašīna, kas ir mūsdienīgs CNC apstrādes aprīkojums un sarežģīts atklāšanas aprīkojums.

Mūsu galvenie produkti ir: CNC preses bremzes, šķēres, hidrauliskā prese, lāzera griezējs un CNC velmēšanas mašīna šīs lokšņu metāla apstrādes iekārtas.

Mēs izmantojam progresīvas tehnoloģijas no Vācijas, Japānas un Itālijas. Mēs varam ražot lielu hidraulisko presi un preses bremzi vairāk nekā 16000 tonnu un 16m. Mēs strādājam ar profesionālu komandu, un mums ir pasaules klases dizaina un ražošanas iespējas29 gadu pieredze locīšanas un griešanas nozarē


Gandrīz 30 000 mašīnu pārdeva 92 valstīs visā pasaulē


Četras pamatproduktu klases: locīšanas iekārtas, hidrauliskās šķēres, lāzera griešanas mašīnas un perforatori

Ar gada ražošanas jaudu 2000 mašīnu ACCURL ir lielākais lokšņu metāla mašīnu ražošanas uzņēmums pasaulē.

Inovatīvā priekšrocība

ACCURL mēs lepojamies ar savu spēju ieviest jauninājumus. Mēs radām jaunas tehnoloģijas, uzlabojam ražošanas procesus un tirgū ievedam vēl neredzētus produktus. Mūsu komanda spēj uzlabot kopējo sniegumu, vienlaikus paliekot liesa un efektīva. Šie ir iemesli, kāpēc mēs esam līderi savā nozarē.

Lai arī mums ir svarīgi turpināt virzīt nozares attīstību kopumā, klienti joprojām ir mūsu galvenā prioritāte. Lai nodrošinātu mūsu klientu pilnīgu apmierinātību, mēs piedāvājam tikai visaugstākās kvalitātes produktus un īpašu atbalsta personālu.

Mūsu produktu klāsts

ACCURL koncentrējas uz četrām pamatproduktu klasēm: locīšanas iekārtas, hidrauliskās šķēres, lāzera griešanas mašīnas un perforatori. Produkti, kurus mēs piedāvājam katrā no šīm klasēm, ir visaugstākajā pozīcijā, salīdzinot ar pārējo nozari. Mūsu kvalitāte ir spēcīgu materiālu, pārdomāta dizaina un intuitīvas vadības rezultāts, kā arī papildu opcijas un papildinājumi, kurus var izmantot, lai pārveidotu mašīnas atbilstoši jūsu vajadzībām.

Klientu atbalsts ir svarīgs

Mūsu klienti ir pelnījuši labāko, tāpēc ACCURL atbalsta personāls ir veltīts tam, lai pārliecinātos, ka jūs vienmēr esat apmierināts neatkarīgi no tā, vai jūs esat asociētais darbinieks, kas strādā ar mums, vai mūsu produktu gala lietotājs. Ar augstu tehniķu un mašīnas attiecību klienti var būt pārliecināti, ka saņems ātru atbildi no mūsu klientu apkalpošanas komandas.

Lai arī ātrs reakcijas laiks ir svarīgs, mūsu atbalsta personāls patiesībā izceļas ar viņu zināšanām un izpratni par mūsu produktiem. Kad sazinātos ar mums par problēmu, ar kuru jūs saskaraties, jūs saņemsit izglītotu atbildi no atbalsta personāla pārstāvja, kuram rūp ACCURL un tas, kā izturas pret tā klientiem.

© 2022 All Rights Reserved Terms of Use and Privacy Policy